Czym kierować się przy wyborze ekskluzywnych mebli do pokoju dziennego?

Planujesz urządzić salon w stylu nowoczesnym, wyróżniającym się luksusowym przepychem w związku z tym rozpocząłeś już poszukiwania ekskluzywnych mebli? Zanim jednak udasz się na zakupy, spróbuj zastanowić się czego tak naprawdę potrzebujesz. Nieprzemyślane zakupy to najczęstszy błąd, jaki popełniamy samodzielnie urządzając własne cztery kąty. Jakich zasad zatem należy przestrzegać?

Podstawowe wyposażenie salonu

Pokój dzienny pełni funkcję pokoju rodzinnego, w którym spotykamy się by wspólnie porozmawiać, pośmiać się, obejrzeć film itp. Choć salon można urządzić na kilka różnych sposobów, to niezależnie od wyboru stylu aranżacyjnego znaleźć powinny się w nim podstawowe elementy wyposażenia. Jeżeli chodzi o ekskluzywne meble to w pomieszczeniu punktem centralnym z pewnością będzie duża i wygodna kanapa, przed którą stanąć powinien mobilny stolik kawowy. Dodatkowo pokój dzienny wyposażyć można w fotel, komodę bądź regał z miejscem pod telewizor oraz mięciutki dywan.

Postaw na jakość nie na ilość!

Tak właśnie brzmi złota zasada projektantów wnętrz. Kupując nowe meble do salonu należy zwrócić uwagę na jakość ich wykonania, solidne meble służyć Ci będą przez długie lata. Aby aranżacja nowoczesnego pokoju dziennego wyglądała nienagannie i estetyczne, konieczne jest także ograniczenie zakupów do zbędnego minimum. Ekskluzywne meble prezentują się nadzwyczaj luksusowo i bogato, dlatego też należy dobierać je w taki sposób by wszystkie poszczególne elementy wystroju stwarzały wrażenie jednej wspólnej całości, dzięki temu wnętrze będzie spójne i eleganckie.

Trzymając się wyżej wymienionych wskazówek, Twój salon wypełni się niezbędnymi ekskluzywnymi meblami, które będą nie tylko cieszyć Twoje oko, ale także i zachwycać użytecznością. Pamiętaj również o tym, by nie przesadzić z ilością dodatków, w przypadku tego rodzaju wyposażenia akcesoria dekoracyjne powinny mieć charakter minimalistyczny i prosty.


Nowoczesne wnętrze apartamentu


Wyrafinowane połączenie klasyki z nowoczesnością

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook