Prosty sposób na nowoczesne wnętrza w małych mieszkaniach

Aranżacje w stylu nowoczesnym w dalszym ciągu cieszą się dużą popularnością, choć jeszcze do niedawna wszyscy zachwycali się surowym stylem skandynawskim to dzisiaj większość z nas marz o tym by przestrzeń, która ich otaczała wyróżniała się oryginalnością i niepowtarzalnym designem. Czy małe mieszkanie można wyposażyć w nowoczesne wnętrza? Oczywiście, że tak, należy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Minimalizm i prostota

Myśląc o urządzeniu nowoczesnych wnętrz pierwsza myśl jaka nasuwa nam się do głowy to zakup dużej ilości designerskich mebli. W takich sytuacjach bardzo często zapominamy o tym by zwrócić uwagę na jakość wyposażenia. Nowoczesność to wbrew pozorom nie przepych i bogactwo a minimalizm i prostota. Pomieszczenia urządzane w tym stylu są klasyczne i eleganckie a przede wszystkim praktyczne. Wybierając meble i dodatki do małego mieszkania, należy skupić się na ich jakości wykonania oraz funkcjonalności. W przypadku niewielkich powierzchni niezwykle istotne jest odpowiednie zagospodarowanie wolnej przestrzeni.

Co z dodatkami?

Przeglądając magazyny wnętrzarskie z aranżacjami nowoczesnych wnętrz, nie sposób zauważyć, że zarówno wybór dodatków jak i innych elementów dekoracyjnych jest dobrze przemyślany. Nie znajdziemy tam przypadkowych przedmiotów, które są bezużyteczne, lecz takie, które są praktyczne. Designerska lampka na stolik nocny czy duży szklany wazon, wykończony złotymi lub srebrnymi wstawkami, zdecydowanie lepiej pokreślą i uzupełnią wystrój Twoich nowoczesnych wnętrz niż zakup kilkunastu różnokolorowych świeczników i innych przypadkowych gadżetów, które przez przypadek wylądują w koszu na zakupy.

Jak widać właściciele małych mieszkań, w prosty sposób mogą urządzić w nich nowoczesne wnętrza. Czasami wystarczy niewiele, by efekt końcowy wzbudzał zachwyt i podziw wszystkich dookoła. Postaw na solidne, wysokiej jakości meble i kilka praktycznych dodatków, które uzupełnią całość nowoczesnego wystroju Twoich wnętrz.


Nowoczesne wnętrze apartamentu


Wyrafinowane połączenie klasyki z nowoczesnością

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook