Targi "Dom i Ogród" w Koszalinie

Tegoroczne targi w Koszalinie dedykowane były osobom, których powiew wiosny natknął do dokonania zmian we wnętrzu swojego mieszkania, domu a także ogrodzie. Wykłady, szkolenia, konkursy i warsztaty pod okiem znanych w branży projektantów wnętrz - na gości czekała moc atrakcji oraz inspirujących propozycji przygotowanych przez wystawców. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć także i nas!

Bogata oferta producentów mebli zachwyciła niejednego konesera designerskiego i nowoczesnego wyposażenia domu. Moda zmienia się z sezonu na sezon, dążąc za nią producenci starają się przybliżyć swoim klientom obowiązujące trendy oraz innowacyjne technologie.

Na targach w Koszalinie po raz kolejny zaprezentowaliśmy swoje najnowsze projekty, które wyróżniały się nadzwyczaj eleganckim wykończeniem oraz funkcjonalnością. Osoby zainteresowane mogły z bliska podziwiać wyprodukowane przez nasz zespół wysokiej jakości meble, wykonane z wysokiej jakości naturalnych surowców oraz skonsultować się z przedstawicielami naszej marki.

Data wydarzenia: 13-14 kwietnia 2019 r.

 

 

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook