Targi "Dom" w Kielcach

Kolejnym miastem w jakim mieliśmy okazję zaprezentować nasze prace były Kielce. Na początku kwietnia w sercu miasta odbyły się już XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, których hasłem przewodnim było słowo "DOM".

Co czekało na gości w tym roku? Targi każdego roku przyciągają tłumy, dlatego też organizatorzy zadbali o to by odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą ofertą wiodących producentów ekskluzywnych mebli do mieszkań oraz domów, ale to nie wszystko. Zainteresowani mogli również zakupić produkt, który najbardziej przypadł im do gustu. Prezentowane wystawy zaskakiwały designerskim wyglądem, były kwintesencją elegancji podkreślającą klasyczny wystrój wnętrz. Niecodzienną atrakcją była stworzona strefa doradców, w której zasiadali architekci oraz projektanci wnętrz.

W trakcie trwania targów goście mieli okazję porozmawiać z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania oraz udzielali cennych wskazówek dotyczących doboru idealnych ekskluzywnych mebli.

Data wydarzenia: 5-7 kwietnia 2019 r.

 

 

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook