Targi "Expo Dom" w Rzeszowie

W tym roku w Rzeszowie zorganizowane zostały największe targi budownictwa EXPO DOM. Hala PODPROMIE pomieściła ponad 200 wystawców, którzy zaprezentowali przybyłym gościom swoją najnowszą ofertę, która była odzwierciedleniem aktualnie panujących trendów.

Targi tradycyjnie dedykowane były osobom, które w planach na najbliższą przyszłość miały przeprowadzenie remontu mieszkania lub domu oraz zamianę wystroju wnętrz, ale nie tylko. Po raz już drugi w Polsce odbył się Kongresu SMART PROJECT, BUILDING & CITY dla przedsiębiorców, deweloperów i inwestorów z branży.

Na miejscu na gości czekały ciekawe prezentacje i wykłady oraz spotkania z doświadczonymi architektami oraz projektantami wnętrz, którzy zajmowali się udzielaniem bezpłatnych porad w zakresie aranżacji. Przygotowana przez nasz zespół prezentacja zachwycała nieskazitelnym oryginalnym wyglądem, zainteresowani uczestnicy mogli z niewielkiej odległości podziwiać kunszt oraz wysoką jakość wykonania oferowanych w sprzedaży eleganckich mebli.

Data wydarzenia: 22-24 marca 2019 r.

 

 

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook