Targi "Inter Bud" w Łodzi

Łódź słynie ze swojej pięknej i oryginalnej architektury, dlatego też to właśnie tutaj odbyły się jedne z największych targów z branży budowlanej. Targi "Inter Bud" zorganizowane na początku marca zaskoczyły wszystkich koneserów aranżacji wnętrz. Targi w dużej mierze dedykowane były grupie osób przygotowującej się do zakupu własnych czterech kątów, rozpoczęcia prac związanych z remontem mieszkania lub domu oraz zmianą aranżacji wnętrz.

Na gości czekało wielu wystawców, wśród których nie mogło zabraknąć także przedstawicieli naszej pracowni stolarskiej. Uczestnicy skorzystać mogli z darmowych porad profesjonalistów, wziąć udział w krótkich wykładach i pokazach itp.

Największym powodzeniem cieszyła się jednak możliwość bliższego zapoznania się z ofertą firm zajmujących się tworzeniem i sprzedażą eleganckich, luksusowych mebli, wykonanych z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Tym razem postanowiliśmy przybliżyć uczestnikom aranżacje klasyczne i tradycyjne, których główną cechą charakterystyczną są solidne i nowoczesne elementy wyposażenia.

Data wydarzenia: 1-3 marca 2019 r.

 

 

kontakt z nami

GUTCONCEPT by Stolgut Paweł Gut, 05-306 Mistów, ul. Szkolna 14, tel: +48 607 387 862, e-mail: office@gutconcept.pl

Facebook